Zobraziť košík 0 Môj účet

Bonbóny z ovčieho tuku s lososom Maxi 250g

100% prírodný doplnok stravy pre stredné a veľké psy

Mnoho majiteľov psov sa rozhodne kŕmiť svojho psa okrem bežného krmiva aj výživovými doplnkami, medzi ktoré jednoznačne patria aj bonbóny z ovčieho tuku NATURECA. Ovčí tuk obsahuje vitamín A a vitamín D. Oba vitamíny sú nevyhnutné pre zrak, posilnenie kostí a pohybového aparátu, priaznivo pôsobí na dýchacie cesty a majú blahodarný vplyv na gastrointestinálny trakt. Okrem toho vitamín A a D podporujú imunitný systém, inými slovami chráni organizmus proti baktériám a infekciám. Svojmu psíkovi môžete dávať bonbóny z ovčieho tuku ako odmenu a zároveň upevňujete jeho zdravie.

Pri užívaní ovčieho tuku NATURECA sa na Vašom psovi preukáže zdravšia pokožka, lesklá srsť, silnejšie kosti, lepšie zdravie, vyššiu odolnosť a lepšia črevná mikroflóra. Bonbóny z ovčieho tuku NATURECA môžu pomôcť aj proti nepríjemnému vypadávaniu srsti psa, proti suchej či šupinatej alebo podráždenej pokožke a celkovo napomôcť obranyschopnosti organizmu. Sú tiež vhodné pre psov trpiacich alergiami na potraviny a tiež pre psov s diétou na jahňacom mäse.

Originálne bonbóny z ovčieho tuku s lososovým olejom NATURECA sú prírodným produktom podporujúcim odolnosť organizmu, kvalitu pokožky a srsti, napomáhajú tráveniu a priaznivo pôsobia na činnosť srdca a kardiovaskulárneho systému. Ovčí tuk je chutný doplnok každodennej stravy obsahujúci vitamíny A, D, E, K a omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.

Vhodné pre všetky plemená psov všetkých vekových kategórii.

Ovčí tuk je 100% prírodný a neobsahuje žiadne chemické prísady.

Zloženie: ovčí tuk (95%), lososový olej (5%)

Analýza: Hrubý tuk 97,2%, hrubý proteín 0,8%, popol 0,1%, vláknina 1,7%, vlhkosť 0,6%, Vitamín A mj 2000, Vitamín D3 mj <300. na 1000g

Nutričná hodnota: 897 kcal / 100 gramov

Dávkovanie na deň: 1-3 maxi bonbóny na 20 kg psa

Hmotnosť: 250gr. Balenie maxi cca 40 ks

Podávajte pod dohľadom!

Trvanlivosť viď obal.

Skladovať v suchu.

Krajina pôvodu Holandsko.

Nie je určené na ľudskú spotrebu.

Cena bez DPH: 6.50

Cena: 7.80

Dostupnosť: skladom