Zobraziť košík 0 Môj účet
Spôsob dopravy: Slovensko do 99€ nad 99€
Kuriér DPD 4,20€ zadarmo
Slovenská pošta 2,50€ zadarmo

 

Spôsob platby: Slovensko do 99€ nad 99€
Prevodom na účet zadarmo zadarmo
Dobierka 1,00€ zadarmo
Platba kartou zadarmo zadarmo

 

Spôsob dopravy: Česká Republika do 149€ nad 149€
Kuriér DPD 12,00€ zadarmo
Slovenská pošta 5,50€ zadarmo

 

Spôsob platby: Česká Republika do 149€ nad 149€
Prevodom na účet zadarmo zadarmo
Dobierka (*) 2,50€ zadarmo
Platba kartou zadarmo zadarmo

* Všetky objednávky do Českej Republiky so spôsobom platby na dobierku sú doručované cez Slovenskú poštu!

Objednaný tovar, ktorý je skladom, vám bude doručený do 1-2 pracovných dní od potvrdenia objednávky pri spôsobe dopravy Kuriér DPD. Ak si vyberiete spôsob dopravy Slovenská pošta, objednaný tovar, ktorý je skladom, vám bude doručený do 1-4 pracovných dní od potvrdenia objednávky . Tovar z rady BBB Pelechy je vyrábaný podľa Vašich požiadaviek a preto je pri týchto produktoch zvyčajne doba doručenia do 8 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Doba doručenia sa môže odlišovať v závislosti od spôsobu doručenia, platby, krajiny doručenia alebo napr. z dôvodu štátnych sviatkov, víkendov.

Objednávky produktov skladom, so spôsobom platby na dobierku sú odovzdané vo väčšine prípadoch prepravcovi do 24 hodín po potvrdení objednávky. Pri spôsobe platby prevodom na náš účet alebo online kartou je objednávka odovzdaná prepravcovi do 24 hodín, po pripísaní platby na náš účet.

Doprava Slovenskou poštou je možná len pre vybrané produkty.

Ak pri platbe kartou transakcia neprebehla úspešne, vaša objednávka zostane aktívna a platbu treba urhadiť cez bankový prevod do 7 dní. V prípade že potrebuje viac informácií neváhajte nás kontaktovať.