Zobraziť košík 0 Môj účet

Soft Pad Butter, 150ml

Soft Pad Butter je mimoriadne účinné maslo, ktoré obsahuje bohaté účinné  látky,  určené pre starostlivosť a ochranu pokožky našich domácich miláčikov.

Soft Pad Butter je výrobok určený na prevenciu, liečenie a udržiavanie integrity pokožky.

Vďaka použitiu prírodných zvlhčujúcich, zvláčňujúcich a zmäkčujúcich účinných látok účinne regeneruje a normalizuje pôsobenie pokožky, dramaticky znižuje mozgové bolesti, poskytuje úľavu v prípade praskania a odrenín, zmäkčuje kalus od dekubitu. Tiež pôsobí na posilnenie odolnosti vankúšikov na labkách.

Soft Pad Butter je bezpečný, dermatologicky testovaný a formulovaný produkt vďaka našim výskumným a vývojovým laboratóriám s prírodnými patentovanými zložkami vynikajúcej kvality.

 Soft Pad Butter je vysoko kvalitný výrobok, vyrobený v úplnom súlade so súčasnými zdravotnými predpismi

plusko softs prírodných prísad a 100% bez ropných látok

plusko softs patentovaným Glipeptide®, poskytuje úľavu počas hojenia

plusko softdermatologický testované.

SOFT PAD BUTTER - na prevenciu, liečenie a udržanie integrity pokožky.

INDIKÁCIE

plusko softmozoly

plusko softpopraskanu kožu

plusko softodreniny

plusko softčervenú a suchú pokožku

plusko softposilňuje a chráni odolnosť vankúšikov labiek

Cena bez DPH: 24.00

Cena: 28.80

Dostupnosť: skladom

Bambucké máslo, máslo z jadier manga, Caprylic Capric triglyceride – frakcie mastných kyselín z kokosového a palmového oleja, prunus amygdalus dulcis – olej zo sladkých mandlí, hydrogenovaný ricinový olej, kokosový olej, olej zo slnečnicových semien, olej z rýžových otrub, olej z kamélie olejnej, výtažok z listov rozmarýnu lékarského, výťažok z listov aloe barbadensis, sitosterol, acetyl tetrapeptid – 15, kyselina glycyrrhetinová, squalane(skvalan).

plusko softBambucké maslo - hydratačné a živinové vlastnosti, prírodná zložka pre starostlivosť o pokožku a ochranu s vynikajúcimi antioxidačnými vlastnosťami, ktoré môžu pôsobiť proti pôsobeniu voľných radikálov. Má dobrú filtračnú kapacitu proti slnečnému žiareniu; stáva sa vynikajúcou ochranou a prevenciou pred poškodením  pokožky spôsobenej vystavením svetlu.

plusko softMangove maslo - užitočné pri liečbe suchej alebo poškodenej pokožky, má vďaka svojmu obsahu v oleji, polyfenoloch, skvalenoch a fytosteroloch upokojujúce vlastnosti . Tieto látky majú protizápalové vlastnosti, ktoré môžu zlepšiť funkciu bariéry pokožky a chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Užitočné na zmäkčenie pokožky a uvoľnenie v prípade odrenín alebo mozoľov, ktoré spôsobujú svrbenie alebo pálenie.

plusko softGlipeptide® - patent uložený spoločnosťou DDFarma na potlačenie podráždenia pokožky, upokojuje svrbenie a je špecifický na upokojenie pocitu pálenia.

Glipeptide® - patent uložený spoločnosťou DDFarma na potlačenie podráždenia pokožky, upokojuje svrbenie a je špecifický na upokojenie pocitu pálenia.

Aplikujte na kožu zvieraťa, aby sa znížilo začervenanie, zmäkčenie mozoľov, hojenie odrenín, upokojenie podráždenia a správne hojenie. Aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne.