Zobraziť košík 0 Môj účet

DogoSTOP Spray®, 500ml

ROZTOK NA VONKAJŠIE POUŽITIE PRE PSOV s čistiacim a dermoprotektívnym účinkom.

Produkt má čistiaci, zvlhčujúci a dermoprotektívny účinok na zvieraciu srsť. Obsiahnuté éterické oleje, ktoré dodávajú srsti a pokožke zvieraťa príjemnú vôňu, ktorá sa stará o srsť prevonia ju, ochráni ju a vďaka obsiahnutým esenciálnym olejom je výborná na odpudzovanie hmyzu.

Cena bez DPH: 24.50

Cena: 29.40

Dostupnosť: skladom

Voda, Parfum, Polysorbát 80, Peg 40 Hydrogenovaný ricínový olej , Olej zo semien Melia Azadirachta, Olej z listov Pelargonium Graveolens, Fenoxyetanol, Kyselina benzoová, Kyselina dehydrooctová, Ethylhexylglycerol, Citral, Citronellool, Euronellol, Limronello.

Olej zo semien Melia Azadirachta (Neem)

Olej zo semien Melia Azadirachta účinky:

- hydratačné,

- zmäkčovacie,

- regeneračné vlastnosti na srsť a pokožku,

- upokojujúce,

- dezinfikuje, a preto je účinný,

napr. pri najčastejších dermatologických poruchách.

Melia Azadirachta je strom pôvodom z Indie. Spontánne rastie na indickom subkontinente a v juhovýchodnej Ázii.

Medzinárodná vedecká komunita vo svetle obrovského množstva výsledkov, ktoré potvrdzujú vlastnosti Neemu, ho zaradila do prvej desiatky rastlín, ktoré sa majú študovať a použiť na ekologicky udržateľný rozvoj planéty a na zdravie živých bytostí. Mechanickým lisovaním semena rastliny sa získava olej, ktorý je komerčne najvýznamnejším produktom a ktorý sa používa v kozmetickom priemysle, ako aj na výrobu prípravkov na odpudzovanie hmyzu, ktoré sú široko používané po celom svete. .

Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil (Geranio)

Má účinky:

- adstringentný (sťahujúci),

- čistiaci,

- dezinfekčný,

-tonizujúci (vyrovnávacie vlastnosti).

Obzvlášť jeho silná vôňa z neho robí repelentný olej proti hmyzu, ako sú komáre.

Citral má silnú citrónovú vôňu, ktorá zvyšuje pôsobenie ostatných esenciálnych olejov. Má dezodoračný účinok.

Limonene v prírode sa nachádza v kôre citrusových plodov. Má dezinfekčné a čistiace vlastnosti. Rovnako ako geraniový olej, jeho intenzívna citrusová vôňa odpudzuje hmyz.

Citronellol (Citronella) Má dezinfekčné a čistiace vlastnosti. Eugenolo (z klinčekov) má dezinfekčné vlastnosti a upokojuje začervenanie.

Eugenolo (z klinčekov) má dezinfekčné vlastnosti a upokojuje začervenanie.

Linalool je prirodzenou súčasťou mnohých esenciálnych olejov. Nájdeme ho najmä v esenciálnych olejoch levandule, bobkového listu, bergamotu. Má upokojujúci účinok, ktorý v prípade začervenania obmedzuje možnosť samoškriabania zvieraťom.

Pred použitím pretrepte. Nastriekajte rovnomerne na srsť zvieraťa a jemne vmasírujte. Účinok produktu pretrváva mnoho hodín. Ak sa zviera zdržiava v exteriéri, uprednostňuje sa denná aplikácia, najmä v letných mesiacoch. Obsahuje olej z listov stonky Pelargonium graveolens, alfa-pinén, eukalyptol: Môže vyvolať alergickú reakciu.

Varovania:

Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade precitlivenosti prerušte používanie. Fľašu skladujte na chladnom a suchom mieste mimo zdrojov tepla.

Dostupné v troch veľkostiach

Fľaša: 50 ml, 150 ml, 500 ml

 

PO OTVORENÍ SPOTREBUJTE DO 12 MESIACOV