Zobraziť košík 0 Môj účet

DOGOcookies immuno, 500g

Psie sušienky DogoCOOKIES Immuno sú vyrobené z prírodných surovín a svojou kvalitou zodpovedajú štandardom potravín pre ľudí. Sú vhodné pre psov všetkých plemien a vekových kategórií.

Cena bez DPH: 21.50

Cena: 25.80

Dostupnosť: skladom

Zloženie:

Múka z mäkkej pšenice a krupica (otruby z mäkkej pšenice)

Celozrnná múka

Špaldová múka

Konopná múka

Karobová múka

Šípky/ Rosa canina (1%)

Čierna rasca/Nigella sativa (1 %)

Bravčová masť, soľ a voda

Organoleptická prísada: prášková smotana a jahodová príchuť

Šípka/Rosa Canina

Plody a puky šípky (Rosa canina) majú imunostimulačné, antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Terapeutické vlastnosti šípky sú dané fytokomplexom prítomným v lieku. Považuje sa za vynikajúci fytoterapeutický prostriedok na posilnenie imunitného systému, v boji proti zápalom, zmiernenie príznakov alergií a proti pôsobeniu voľných radikálov. Používa sa najmä pre obsah vitamínu C.

Nigella sativa/Čierna rasca

Ukázalo sa, že olej z čiernej rasce (Nigella sativa) má antivírusový a imunomodulačný účinok.

Nigella Sativa je veľmi bohatá na nutrične aktívne zložky, obsahuje osem z deviatich esenciálnych aminokyselín a viac ako sto cenných zložiek.

Je výborná na vyrovnanie imunitného systému a detoxikáciu, a to na úrovni tráviaceho traktu a čriev.

 Konopná múka

Konopná múka je potravina s vysokou nutričnou hodnotou, pretože obsahuje veľa prvkov, ktoré sú nevyhnutné pre zdravie organizmu: je bohatá na vlákninu, horčík, draslík, železo a zinok; Obsahuje tiež veľké množstvo vitamínu E, veľmi dôležitého antioxidantu v boji proti predčasnému starnutiu buniek, urýchľuje regeneráciu tkanív a posilňuje imunitnú obranu.

Konopná múka je potravina bohatá na omega 3 a omega 6, mastné kyseliny, ktoré sú pre naše telo dôležité vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam.

Konopná múka má tiež vysoký obsah rozpustnej vlákniny a bielkovín. Vláknina je zastúpená v  20 %, pričom obsah bielkovín v konopnej múke je podobný ako v strukovinách.

Špaldová múka

Špaldová múka má rovnaké vlastnosti ako špaldové zrná, najmä je bohatá na vlákninu, bielkoviny, minerály a vitamíny. Navyše má miernu plniacu schopnosť, pretože je bohatá na vlákninu, má znížený glykemický index semolínovej múky, takže je vhodná aj pri cukrovke či poruchách hladiny cukru v krvi.

Špaldová múka je obzvlášť bohatá na bielkoviny (15,1 g/100 gramov múky) a vitamíny skupiny B. Špalda obsahuje esenciálnu aminokyselinu, ktorej obsah je v mnohých iných obilninách nízky alebo dokonca chýba: metionín, ktorý sa podieľa na syntéze karnitínu , cysteín, lecitín, taurín. fosfatidylcholín a iné fosfolipidy.

Doplnkové krmivo pre psov

Obsahuje:

plusko multiŠípku/Rosa Canina

plusko multiČiernu rascu/Nigella Sativa

plusko multiKonopná múka

plusko multiŠpaldová múka

 

plusko multiRemeselný výrobok

plusko multiBez konzervačných látok

plusko multiBez chemických farbív

plusko multiBez prísad

plusko multiBez kukuričnej múky

Odporúčané denné množstvo:

Malé psy: 1-2 ks denne

Stredne veľké psy: 2-3 ks denne

Veľké psy: 3-4 ks denne

„Podávajte ako odmenu vo vyváženej strave. Vždy nechajte k dispozícii misku s čerstvou vodou. Po otvorení obal dôkladne uzavrite a uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku."