Zobraziť košík 0 Môj účet

CortiAdapt®

Blogy

Dietetické doplnkové krmivo v tekutej forme pre psov a mačky

NA PODPORU DERMÁLNEJ FUNKCIE V PRÍPADE DERMATITÍDY A NADMERNEJ STRATY CHLPOV.

INDIKÁCIE

CortiAdapt® sa môže používať vo výžive psov a mačiek.

Cena bez DPH: 32.00

Cena: 38.40

Dostupnosť: skladom

Charakteristické prísady

Rafinovaný slnečnicový olej, rafinovaný olej z čiernych ríbezlí *, rybí olej, prášok fialky trojfarebnej*, prášok zo semien rasce čiernej *.

ProRibes® * inovatívna registrovaná zmes pozostávajúca zo zmesi: rafinovaného oleja z čiernych ríbezlí, prášku fialky trojfarebnej a semien rasce čiernej

POLYNENASÝTENÉ MASTNÉ KYSELINY (SLNEČNÍKOVÝ OLEJ A OLEJ Z RÝBEZLE ČIERNEJ)

Slnečnicový olej a olej zo semien čiernej ríbezle sú dobrým zdrojom polynenasýtených mastných kyselín (PUFA) zo série omega-6, predovšetkým obsahujú dobré percento kyseliny linolovej. Olej z čiernych ríbezlí je obzvlášť bohatý na kyselinu gama linolénovú, tokoferoly a fytosteroly. Polynenasýtené mastné kyseliny majú špeciálne dietetické a funkčné vlastnosti. Niekoľko štúdií ukázalo, že aplikácia omega-3 a omega-6 PUFA môže byť veľmi užitočná pri najbežnejších kožných ochoreniach, ako sú napríklad dermatitídy.

plusko cortiRybí olej - niektoré štúdie preukázali, že omega-3 mastné kyseliny, na ktoré je rybí olej obzvlášť bohatý, majú priaznivé účinky na pokožku a srsť psov, vďaka čomu je lesklejšia. (Odpovede psov na stravovacie omega-3 mastné kyseliny John E Bauer)

plusko cortiFialky trojfarebná- tiež známa ako divoká fialka, obsahuje flavonoidy, saponíny a slizy, užitočné na podporu normálnej funkcie pokožky.

plusko cortiFeniklový kvet - semená feniklového kvetu – Černuška siata majú vysokú nutričnú hodnotu; obsahujú stále a éterické oleje, bielkoviny, alkaloidy a saponíny. Ukázalo sa, že veľká časť biologickej aktivity semien černušky siatej, má najmä priaznivý účinok na imunitný systém, je spôsobená tymechinónom, hlavnou zložkou éterického oleja, ktorý je však prítomný aj vo fixovanom oleji. . (Farmakologické a toxikologické vlastnosti Nigella sativa BH Ali Gerald Blunden).

Denné dávkovaniečierna mačkačierny pes

Menej ako  5  kg 1 ml
5 - 10 kg 2 ml
10 - 20 kg
4 ml
20 - 30 kg
8 ml
Nad 30 kg 12 ml

 

Balenie:

Cortiadapt® doplnkové krmivo v tekutej forme pre psy a mačky , fľaša 100 ml.

Určené na podporu dermálnej funkcie v prípade dermatitídy a nadmerného vypadávania chlpov.

Inštrukcie na používanie:

Podávajte perorálne na základe hmotnosti dvakrát denne, najmenej po dobu 2 mesiacov.
Varovania: uchovávajte mimo dosahu detí. Len na použitie pre zvieratá. Pred použitím a pred predĺžením doby používania sa odporúča kontaktovať veterinárneho lekára. Zvýšená hladina kyseliny linolovej (AL) a súčet kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a kyseliny dokozahexaénovej (DHA).

Blogy